Scroll Top

Tłumaczenia z angielskiego i na angielski

tłumaczenie z angielskiego i na angielski
Profesjonalne usługi tłumaczeniowe przysięgłe i zwykłe

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczeń przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę.

Bogata oferta branżowa

Wykonujemy usługi tłumaczeniowe we wszystkich możliwych dziedzinach; w tym tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia finansowe, prawnicze, techniczne, medyczne itp.

Wieloletnie doświadczenia

Firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń. Tłumaczenia w języku angielskim, w tym tłumaczenia przysięgłe na angielski i z angielskiego  na polski stanowią najczęściej zamawianą kombinację językową w naszej firmie.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Dostępni tłumacze przysięgli każdego języka, techniczni, medyczni, języka prawa, finansowi i innych dziedzin.

Oferujemy:

  • tłumaczenie zwykłe z języka angielskiego lub na język angielski
  • tłumaczenie przysięgłe angielski-polski, polski angielski oraz w innych kombinacjach językowych
  • tłumaczenie specjalistyczne z angielskiego i na angielski tekstów, literatury fachowej, dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, analiz, raportów, sprawozdań, wniosków, uchwał, rozporządzeń, dyrektyw, opinii, decyzji, pełnomocnictw, postępowań sądowych, wyroków, postanowień, zażaleń, reklamacji, umów, wezwań, cesji, przetargów, ofert, protokołów, pism, dokumentacji wdrożeniowej, manuali i podręczników, statutów  itp.
  • tłumaczenie dokumentów urzędowych, firmowych, medycznych, finansowych, prawnych w postępowaniach cywilnych, administracyjnych, karnych itp. na angielski i z angielskiego na polski  oraz w innych kombinacjach językowych
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumacz angielski online i tłumaczenie w języku angielskim na żywo, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne na spotkania biznesowe, zebrania, negocjacje, akty prawne przed notariuszem itp.
  • tłumacz przysięgły angielskiego na miejscu lub w terenie
  • usługa poświadczenia dokumentu urzędową pieczątką tłumacza przysięgłego angielskiego.

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

TŁUMACZ angielski - profesjonalne usługi tłumaczeniowe w dowolnym zakresie

Język angielski to trzeci – po hindi i chińskim – najczęściej stosowany język na świecie. Jest językiem urzędowym w takich krajach jak Wielka Brytania, jej byłe kolonie i dominia. Angielskiego używa się powszechnie również w Stanach Zjednoczonych, choć w tym państwie formalnie nie występuje instytucja języka urzędowego.

TŁUMACZ ANGIELSKI – TŁUMACZENIA W DOWOLNYM ZAKRESIE

Tłumacze języka angielskiego BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych dokładają starań by każde zrealizowane tłumaczenie odpowiadało w pełni kontekstowi kulturowemu i semantycznemu tekstu źródłowego oryginału.

Tłumaczymy dokumenty z j. angielskiego i na angielski w pełnym zakresie, w tym dokumenty urzędowe, finansowo-bankowe, o charakterze medycznym, z obszaru prawa i techniki oraz inne, szybko i profesjonalnie!

Wykonujemy tłumaczenia dla firm, kancelarii adwokackich, kancelarii notarialnych, ministerstw i urzędów, w tym Urzędu Stanu Cywilnego, ambasad (w tym dla ambasady USA, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii) i innych placówek dyplomatycznych, klientów instytucjonalnych i osób fizycznych. Tłumaczenia na życzenie poświadczamy pieczęcią tłumacza przysięgłego. Zapraszamy!

dziedziny tłumaczeń z angielskiego

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ POZOSTAŁE JĘZYKI