Scroll Top

Tłumaczenia z niemieckiego i na niemiecki

tłumaczenie niemieckiego
profesjonalni tłumacze

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczeń przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę.

Bogata oferta branżowa

Obsługujemy tłumaczenia we wszystkich możliwych dziedzinach; w tym tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia prawnicze, techniczne, medyczne itp.

Prawie 30 lat doświadczenia

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski. Możliwe tłumaczenia z niemieckiego na inne języki. Dostępni tłumacze przysięgli, techniczni, medyczni, języka prawa i innych dziedzin.

Oferujemy:

  • tłumaczenie zwykłe z języka niemieckiego lub na język niemiecki
  • tłumaczenie przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki
  • tłumaczenie specjalistyczne, tekstów, literatury fachowej, stron internetowych, instrukcji itp.
  • tłumaczenie dokumentów urzędowych, firmowych, medycznych, finansowych, prawnych
  • tłumaczenie techniczne
  • tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne
  • tłumacz przysięgły niemiecki na miejscu lub w terenie

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

tłumacze specjalistyczni - niemiecki

Językiem niemiecki jest językiem z rodziny języków germańskich. Szacuje się, że za język ojczysty uważa go 95 milionów osób. Standardowy niemiecki oparty jest na Biblii Marcina Lutra. Niemiecki jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Szwajcarii. Jest również językiem urzędowym regionu autonomicznego Włoch (Trydent – Górna Adyga), 22 gmin województwa opolskiego, gminy Krahule na Słowacji, oficjalnym językiem watykańskiej Gwardii Szwajcarskiej oraz językiem regionalnym francuskich Alzacji i Mozely.

Tłumacząc język niemiecki tłumacze BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych dokładają starań by każde zrealizowane tłumaczenie odpowiadało w pełni kontekstowi kulturowemu i semantycznemu tekstu źródłowego. Nasza doświadczona kadra posiada specjalistów w różnych odmianach języka niemieckiego, którzy podejdą odpowiednio nie tylko do tematyki tłumaczenia, ale też przeanalizują kontekst społeczno – kulturowy zleconego tekstu. Tłumaczenie zostanie przeprowadzone w sposób w pełni zgodny z treścią oryginału.

dziedziny tłumaczeń z niemieckiego

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ POZOSTAŁE JĘZYKI