Scroll Top

Tłumaczenia kazachskiego i na kazachski

tłumacze języka kazachskiego
centrum tłumaczeń bas

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczeń przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę.

Bogata oferta branżowa

Obsługujemy tłumaczenia we wszystkich możliwych dziedzinach; w tym tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia prawnicze, techniczne, medyczne itp.

Prawie 30 lat doświadczenia

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka polskiego na kazachski i z kazachskiego na polski. Możliwe tłumaczenia kazachskiego na inne języki. Dostępni tłumacze  techniczni, medyczni, języka prawa i innych dziedzin.

Oferujemy:

  • tłumaczenie zwykłe z języka kazachskiego lub na język kazachski
  • tłumaczenie specjalistyczne, tekstów, literatury fachowej, stron internetowych, instrukcji itp.
  • tłumaczenie dokumentów urzędowych, firmowych, medycznych, finansowych, prawnych
  • tłumaczenie techniczne
  • tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

kazachski - tłumaczenie

Język kazachski to język z grupy kipczackiej języków tureckich. Jest oficjalnym językiem Kazachstanu. Używa się go również na obszarze Chin, Uzbekistanu, Rosji i Mongolii, a także w Afganistanie, Iranie, Turcji. Kazachskim posługuje się około 8,3 mln osób, jest zapisywane zarówno w cyrylicy, jak i w alfabecie łacińskim, a w Chinach w arabskim.

Tłumacząc język kazachski tłumacze BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych dokładają starań by każde zrealizowane tłumaczenie odpowiadało w pełni kontekstowi kulturowemu i semantycznemu tekstu źródłowego. Nasza doświadczona kadra posiada specjalistów w różnych dialektach kazachskiego, którzy podejdą odpowiednio nie tylko do tematyki tłumaczenia, ale też przeanalizują kontekst społeczno – kulturowy zleconego tekstu. Tłumaczenie zostanie przeprowadzone w sposób w pełni zgodny z treścią oryginału.

dziedziny tłumaczeń z kazachskiego

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ POZOSTAŁE JĘZYKI