Scroll Top

Tłumaczenie pozwu

tłumaczenie pozwów oraz innych dokumentów prawnych w dowolnych kombinacjach językowych - profesjonalne usługi tłumaczeniowe

Biuro Tłumaczeń BAS wykonuje tłumaczenia dokumentów sądowych, urzędowych, biznesowych itp. Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych tłumaczy z dziedziny prawa. Nasi tłumacze, w tym tłumacze przysięgli, wykonują tłumaczenia prawnicze dla Kancelarii Adwokackich, Sądów, Radców Prawnych, Kancelarii Notarialnych, Kancelarii Patentowych, urzędów, w tym Urzędu Stanu Cywilnego, ambasad i innych placówek dyplomatycznych, klientów instytucjonalnych, osób prawnych i fizycznych itp. Tłumaczymy różnego rodzaju dokumenty języka prawa, sądowe i formalne, w tym pozwy, akty, oświadczenia, wnioski, rozporządzenia, wezwania, protokoły, deklaracje, żądania, sprawozdania, opracowania, przetargi itp., dla firm i klientów indywidualnych, wraz z poświadczeniem przysięgłym przez tłumacza przysięgłego.

Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy tłumaczeń. Zapraszamy!

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczeń przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę.

Bogata oferta branżowa

Wykonujemy usługi tłumaczeniowe przysięgłe i zwykłe, w dowolnych specjalizacjach, niezależnie od zakresu i stopnia trudności, w tym tłumaczenia prawnicze, techniczne, medyczne, finansowe itp.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

Agencja Tłumaczeń BAS realizuje tłumaczenia pozwów oraz innych dokumentów urzędowych, formalnych i prawnych. Tłumaczymy pozwy w dowolnej kombinacji językowej, w tym w szczególności z języka i na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz inne języki europejskie.

Wykonujemy m.in:

  • tłumaczenia pozwów w ramach dowolnego powództwa, w tym np. w postępowaniach o rozwód, unieważnienie małżeństwa, separację,
  • tłumaczenie pozwów o zniesienie wspólności majątkowej, o rozdzielność majątkową,
  • tłumaczenie pozwu o rozwiązanie spółki,
  • tłumaczenie powództwa o ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa, alimenty,
  • tłumaczenie pozwów o zachowek, pozwów zbiorowych,
  • tłumaczenie powództwa o zapłatę, eksmisję, opróżnienie lokalu itd.
  • tłumaczenie prawne wszelkich innych dokumentów sądowych, arbitrażowych, urzędowych, przed Notariuszem itp., oraz w innych zakresach tematycznych.

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

Zobacz popularne dziedziny tłumaczeń prawniczych

zobacz wszystkie Dziedziny

zobacz wszystkie kategorie tłumaczeń

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ POZOSTAŁE JĘZYKI