Scroll Top

TłumaczeniE przetargów

tłumaczeniA przetargów oraz innych dokumentów w dowolnych kombinacjach językowych - profesjonalne usługi tłumaczeniowe przysięgłe i zwykłe

Profesjonalna Agencja Tłumaczeń BAS wykonuje tłumaczenia  zwykłe i przysięgłe różnego rodzaju przetargów od 1995 roku. Tłumaczymy dla urzędów publicznych i spółek prawa handlowego. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia dokumentów przetargowych niezbędnych do złożenia  w odpowiednich instytucjach. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów z różnych dziedzin np. dokumenty techniczne, medyczne, prawne, finansowe, specjalistyczne itd. niezbędne do udziału w przetargu dla biznesu, NGO i agencji publicznych.

Tłumaczymy dokumenty sądowe, urzędowe, biznesowe itp. Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych tłumaczy z dziedziny prawa. Nasi tłumacze, w tym tłumacze przysięgli, wykonują tłumaczenia prawnicze przetargów dla Kancelarii Adwokackich, Sądów, Radców Prawnych, Kancelarii Notarialnych, Kancelarii Patentowych, urzędów, w tym Urzędu Stanu Cywilnego, ministerstw, ambasad i innych placówek dyplomatycznych, klientów instytucjonalnych, osób prawnych i fizycznych itp. Tłumaczymy różnego rodzaju dokumenty języka prawa, sądowe i formalne, w tym akty, oświadczenia, wnioski, rozporządzenia, wezwania, protokoły, deklaracje, żądania, sprawozdania, zestawienia cenowe, porównanie ofert, zapytania przetargowe, opracowania, pozwy itp., dla firm i klientów indywidualnych, wraz z poświadczeniem przysięgłym przez tłumacza przysięgłego.

Gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń. Przekonaj się!

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczenia przetargu przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę na tłumaczenie do postępowania przetargowego.

Bogata oferta branżowa

Wykonujemy usługi tłumaczeniowe we wszystkich możliwych dziedzinach; w tym tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe, takie jak tłumaczenia prawnicze, techniczne, medyczne, finansowe, urzędowe itp.

Wieloletnie doświadczenie

Firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń. Od lat tłumaczymy dokumenty w postępowaniach przetargowych dla klientów firmowych, agencji rządowych, podmiotów publicznych i innych jednostek organizacyjnych i biznesowych.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

BAS Centrum Tłumaczeń świadczy profesjonalne tłumaczenia przetargów. Tłumaczymy przetargi w dowolnej kombinacji językowej, w tym w szczególności z języka i na na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz inne języki europejskie.

Wykonujemy m.in:

 • tłumaczenie przetargów publicznych,
 • tłumaczenia przetargów ograniczonych,
 • tłumaczenie warunków przetargu oraz dokumentów niezbędnych do uczestniczenia w przetargu,
 • tłumaczenia zapytań przetargowych – pisemne przysięgłe i zwykłe wymagane do przetargu, 
 • tłumaczenia dokumentacji przetargowej  w biurze lub on-line,
 • tłumaczenie dokumentów przetargowych, urzędowych, prawnych,
 • tłumaczenia tekstów w postępowaniu przetargowym, pism procesowych i innych dokumentów z wiązanych z przetargiem publicznym lub niepublicznym,
 • opracowania formalne, tłumaczenie dla komisji przetargowej
 • tłumaczenie przetargu dla NGO i innych agencji niepublicznych
 • tłumaczenia do przetargu urzędowo poświadczone,
 • tłumaczenie notarialne, przez tłumacza przysięgłego, tłumaczenie dokumentów przetargowych na zgodność z prawem
 • tłumaczenia wszelkich innych dokumentów i pism w postępowaniu przetargowym i innych dokumentów biznesowych dla firm

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

Zobacz popularne dziedziny tłumaczeń prawniczych

zobacz wszystkie Dziedziny

zobacz wszystkie kategorie tłumaczeń

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ POZOSTAŁE JĘZYKI