Scroll Top

Tłumaczenie Rozporządzenia

Agencja Tłumaczeń BAS od 1995 r. zajmuje się tłumaczeniem rozporządzeń oraz innych dokumentów prawnych dla Sądów, Kancelarii Prawnych, Radców Prawnych, Kancelarii Notarialnych oraz firm i osób prywatnych. Tłumaczymy dokumenty firmowe, dokumenty dla spółek oraz urzędów z uwierzytelnieniem przez tłumacza przysięgłego. Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych tłumaczy z dziedziny prawa. Każdy tłumacz posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną niezbędną do prawidłowego wykonania tłumaczenia dokumentów prawnych i prawniczych, dokumentacji formalnej, pism procesowych i innych dokumentów o charakterze prawnym. Nasi niezawodni tłumacze wykonują tłumaczenia rozporządzeń, decyzji, wyroków, postanowień, orzeczeń i opinii w trybie zwykłym i ekspresowym (“na już”). Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe. Gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń. Przyjdź i przekonaj się sam!

Biuro Tłumaczeń BAS świadczy profesjonalne tłumaczenia rozporządzeń, postanowień, uchwał i decyzji. Najczęściej tłumaczymy rozporządzenia z poświadczeniem przysięgłym w dowolnych kombinacjach językowych, w tym w szczególności na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz inne języki europejskie i pozaeuropejskie.

Oferujemy:

  • tłumaczenie rozporządzeń,
  • tłumaczenia przepisów, dyrektyw,
  • tłumaczenia decyzji i uchwał,
  • tłumaczenia zaleceń, nakazów,
  • tłumaczenie ustaw, opinii oraz uregulowań,
  • tłumaczenia postanowień,
  • tłumaczenie dokumentów o charakterze prawnym,
  • poświadczenie przez tłumacza z uprawnieniami,
  • tłumaczenie dokumentacji formalnej itd.

Ekspresowa wycena

Szybka wycena tłumaczeń przez telefon, email lub osobiście. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Błyskawicznie odpowiemy i sporządzimy ofertę.

Bogata oferta branżowa

Wykonujemy usługi tłumaczeniowe we wszystkich możliwych dziedzinach; w tym tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia prawnicze, techniczne, medyczne itp.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1995 roku i jest liderem na polskim rynku tłumaczeń.

gwarancja najwyższej jakości

Certyfikat BUREAU VERITAS  ISO 17100. Tłumacze z  wieloletnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami

telefon

+48 22 627 33 33

+48 696 500 998

email

bas@bas.pl

Zobacz popularne dziedziny tłumaczeń prawniczych

zobacz wszystkie Dziedziny

zobacz wszystkie kategorie tłumaczeń

przejrzyj kluczowe działy

SPRAWDŹ nasze JĘZYKI